דירות להשכרה כדאי לדעת
השכרת דירות - כדאי לדעת
ניהול חשבונות בהשכרה ורכישת דירה

למרות שלא אחת מציעים תוכנות טובות ומרשימות שיכולות לנהל את החשבונות השונים, יש עדיין יתרונות מאוד ברורים למנהלי החשבונות האנושיים, ולא רק בתחום העסקי. גם בחיי היומיום חשוב מאוד שנדע לנהל את החשבונות שלנו, בעיקר בכל מה שקשור לענייני מגורים ושכירות.

קרא עוד...
 
טיפים לעיצוב דירה שכורה

בוודאי לא תתפלאו לדעת כי רוב האוכלוסייה בישראל עוברים דרך דירה שכורה בשלב זה או אחר של החיים שלהם. מעבר לזה, רוב האנשים עוברים דרך יותר מדירה אחת, וחלקנו אפילו שוכרים כרוניים, העוברים מדירה לדירה כל שנה או שנתיים, בשביל הגיוון והשינוי.

קרא עוד...
 
איך בוחרים לופט למסיבת רווקות

המשימה לארגן את המסיבה מוטלת על החברה הטובה ביותר של הכלה. כמעט לכל בחורה יש לפחות חברה טובה אחת, כך שצפוי כי גם היא תתמודד בקרוב עם ארגון מסיבת רווקות. לופט למסיבת רווקות הוא מתחם פרטי בו אפשר לקיים את האירוע. האבזור של המתחם הוא שהופך את הלופטים לבחירה האולטימטיבית בעבור כל מסיבת רווקות.

קרא עוד...
 
דברים חשובים שכדאי לזכור בעת מעבר דירה

השלב בחיים בו אתם עוברים לדירה חדשה, הוא שלב מרגש עבור כל אחד אך הוא כרוך בלוגיסטיקה לא פשוטה שכוללת את מעבר הציוד מהדירה הישנה אל הדירה החדשה, אריזת הציוד, ניקיון הבית החדש והכנתו למעבר, ופרוק כל הציוד בביתכם החדש שלבטח מרגש אתכם.

קרא עוד...
 
למה צריך לשים לב בחוזה שכירות דירה?

טרם אנו חותמים על חוזה שכירות דירה יש מספר נקודות המוגדרות כנקודות חובה אותן עלינו לוודא וזאת על מנת למנוע מצבים לא נעימים בעתיד. מאמר זה יספק לכם את כל אותן נקודות חשובות לבדיקה אשר ימנעו הפתעות מיותרות בעתיד.

קרא עוד...
 
מהי הדרך המהירה ביותר והטובה ביותר למצוא דירה להשכרה?

אם בעבר, אנשים אשר היו מעוניינים לשכור דירה, נאלצו להסתובב באזור בו הם רצו לשכור דירה ולאסוף נתונים משלטי השכרה שהתנוססו על דירות, לפנות אל משרדי תיווך נדל"ן שהציעו שירותי דירות להשכרה או להמתין ללוח הדירות שפורסם בימי שלישי ושישי בעיתון הארצי והמקומי, כיום קיימת דרך מהירה ויעילה יותר למצוא את אותה דירה להשכרה באותו אזור בו מעוניינים והכל מבלי להשקיע יותר מדי זמן בנסיעות וחיפושים.

קרא עוד...
 
© לוח דירות להשכרה